fbpx

грн.

Умови доставки

Умови доставки

 

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

Товар доставляється Продавцем або залученими ним третіми особами, або шляхом самостійного вивозу (самовивіз) із місця видачі замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем за вказаним ним при здійсненні замовлення номером телефону, Замовлення вважається анульованим.

Самовивіз здійснюється Покупцем із місця видачі замовлення, зазначеного Покупцем при оформленні замовлення з можливих варіантів, що вказані оператором кол-центру Продавця під час підтвердження замовлення.

Територія доставки товарів, запропонованих на Сайті, обмежена, детальну інформацію щодо території доставки та суми мінімального замовлення розміщено на Сайті. Детальна інформація щодо адрес доставки надається за номерами телефонів, вказаними на Сайті.

Режим роботи Продавця та час доставки зазначаються на Сайті.

Затримки у доставці Товарів можливі за умови настання непередбачених обставини, що сталися не з вини Продавця.

Доставка Замовлення Покупцеві здійснюється Продавцем на адресу, вказану у замовленні.

Право власності на Товар, а також ризик його випадкового пошкодження чи втрати переходять до Покупця з моменту передачі Товару.

При прийнятті Замовлення, Покупець зобов’язаний перевірити Товар на відповідність замовленому і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленого Товару, Покупець оплачує Замовлення. Оплата Товару Покупцем свідчить про те, що претензій до Товару не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару.